Print Friendly Version of this pagePrint Get a PDF version of this webpagePDF

PORTFOLIO


W maju 2021 r. blog będzie obchodził 10 rocznicę. Założony przypadkiem, po urodzinach córki... otworzył zupełnie nowe drzwi w moim życiu. Zamykam oczy i widzę te momenty, które sprawiały, że unosiłam się trzy metry nad ziemią, choć czasami zmęczenie było ogromne. Tak było w przypadku prowadzenia strefy live cooking przy okazji rozbudowy C.H. Solaris w Opolu. Podobnie było, kiedy kręciliśmy filmy świąteczne dla NTO. A wcześniej przy Żarłostacji... 

Zdjęcia zaczynałam robić cyfrowym malutkim Nikonem, później przyszedł czas na pierwszą lustrzankę. Bez wiedzy, bez warsztatu, bez dobrego programu do obróbki zdjęć. Po kilku latach przyszła pora na zainwestowanie w siebie i w sprzęt. Ciągle się uczę i sama - nieskromnie powiem - widzę tego efekty. Fotografia kulinarna to coś, co mnie uszczęśliwia. To chyba najlepsze określenie, które oddaje stan, w którym znajduję się podczas przygotowywania, stylizacji i oglądania efektów. Równie wielką przyjemność sprawia mi postprodukcja. 

Ten proces trwa. Nie spoczywam na laurach, ciągle chcę więcej wiedzieć i doskonalić się w tym, co robię. Wiem, że za rok, dwa będę o kilka kolejnych kroków dalej i z bagażem dobrych fotograficznych doświadczeń, z głową podniesioną do góry, spełniać będę swoje kolejne kulinarne marzenia.  

DZIAŁALNOŚĆ KULINARNA


FILMY

Akcja Święta z NTOświąteczne odcinki dla Nowej Trybuny Opolskiej
Wielkanoc z NTO - świąteczne odcinki dla Nowej trybuny Opolskiej 


PUBLIKACJE
  • Opole w 40 smakach 
  • Magazyn Coolmag 
  • Publikacje w magazynach i gazetach (m.in. Palce Lizać, Polska Gotuje, Olivia, NTO) 

UDZIAŁ W WARSZTATACH KULINARNYCH
INNE

Trochę więcej o bistro mamie można poczytać też  tutaj :)

ZDJĘCIA NIE TYLKO NA BLOG

kontakt: bistro.mama@hotmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

www.VD.pl
Copyright © bistro mama , Blogger